18 червня Amazon анонсує свій перший смартфон

В мережі вже давно ходять чутки про те, що компанія Amazon розробляє свій перший смартфон.

Перегляньте публікацію - Анонс: ZTE Geek – смартфон на Intel Z2580 Clover Trail, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

І, схоже, що цей апарат буде анонсований вже 18 червня. Запрошення на захід супроводжується невеликим тизерним роликом, на якому не показано сам пристрій. Але реакція користувачів і їх рухи говорять про те, що в гаджеті використовується 3D-інтерфейс. А адже саме це і називається однією з особливостей гаджета Amazon.

18 червня Amazon анонсує свій перший смартфон.

Перший смартфон Amazon, за чутками, отримає 4,7-дюймовий сенсорний дисплей 720p, 4-ядерний процесор Snapdragon, 2 ГБ RAM і цілий набір камер на передній панелі, які будуть задіяні в новому 3D-інтерфейсі. У гаджеті використовується кастомізована версія Android з підтримкою магазину додатків Amazon.

Радимо прочитати цікаву новину Опубліковано фото смартфона Galaxy S5 Dx (S5 mini) про Опубліковано фото смартфона Galaxy S5 Dx (S5 mini).

Попередні чутки говорили про те, що смартфон буде анонсований в 3 кварталі. Але, мабуть, масова поява флагманських гаджетів інших виробників змусила Amazon прискорити розробку гаджета.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>