Asus випустить Android 4.4 для PadFone 2, PadFone A80, Infinity і Infinity 2

Asus розповіла про плани по випуску оновлення Android 4.4 KitKat для своїх гаджетів. У компанії підтвердили свої плани по випуску оновлення оригінального PadFone Infinity в Росії і Азії, а також для європейського PadFone A80. Що стосується PadFone 2 і нового Infinity, то вони отримають це оновлення у всіх країнах світу.

Перегляньте публікацію - ZTE анонсувала флагманський апарат ZTE Nubia Z5S і злегка спрощений Nubia Z5S Mini, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Asus випустить Android 4.4 для PadFone 2, PadFone A80, Infinity і Infinity 2.

Радимо прочитати цікаву новину Samsung Galaxy Mega Plus – той же Galaxy Mega 5.8, але з 4-ядерним процесором про Samsung Galaxy Mega Plus – той же Galaxy Mega 5.8, але з 4-ядерним процесором.

Android 4.4 KitKat для Asus PadFone 2, PadFone A80 і першого PadFone Infinity стане доступно до кінця другого кварталу, тобто, швидше за все, в червні 2014 року. А новий Asus PadFone Infinity отримає оновлення у третьому кварталі.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>