Google опублікувала знімок невідомого Android-смартфона

В Twitter-акаунті команди Android з’явилася одна дуже цікава фотографія. Знімок повинен був показати, як добре живеться працівникам Google. Але крім цього він демонструє невідомий телефон, який явно не є Nexus 5.

Перегляньте публікацію - Анонс: смартфон ZTE Grand In X2 на процесорі Intel Atom Z2580, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Google опублікувала знімок невідомого Android-смартфона.

У мережі вмить стали з’являтися припущення про те, що це за гаджет. Так, їм цілком може виявитися Google Nexus 6 або Android Silver, який повинен замінити в портфоліо Google лінійку недорогих гаджетів Nexus.

Крім того, припускають, що на фото може бути зображений Motorola Moto X 1. Але навряд чи Google стане рекламувати телефон американського виробника після продажу китайської компанії Lenovo.

Радимо прочитати цікаву новину Samsung Galaxy S5 Prime зявиться в червні й буде коштувати 640 євро. про Samsung Galaxy S5 Prime зявиться в червні й буде коштувати 640 євро..

З іншого боку, таємничий гаджет може не мати ніякого відношення до комерційних продуктів і просто уособлює собою якийсь усереднений образ Android-смартфона. І саме це припущення здається нам найбільш ймовірним.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>