Смартфон Jolla отримав велике оновлення прошивки

Компанія Jolla випустила велике оновлення прошивки свого однойменного смартфона. Пакет оновлення платформи Sailfish OS отримав назву Saapunki і включає в себе розширену підтримку 4G, додаткову сторінку для повідомлень Facebook, оновлений браузер з можливістю повноекранного відображення HTML5-контенту, нові профілі Bluetooth, настроюваний екран блокування і т.д.

Перегляньте публікацію - Анонс: ZTE Vital для Sprint, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Смартфон Jolla отримав велике оновлення прошивки.

Повний список всіх змін, що вводяться Saapunki, просто величезний. Досить сказати, що в ньому присутнє не менш 100 виправлень відомих помилок.

Радимо прочитати цікаву новину Сканери відбитків пальців з’являться і в більш доступних смартфонах Samsung про Сканери відбитків пальців з’являться і в більш доступних смартфонах Samsung.

Saapunki з’явилася всього через місяць після п’ятого випуску пакета оновлень для Sailfish OS і тільки через тиждень після помітного зниження вартості смартфона Jolla. А восьме за рахунком оновлення прошивки цього гаджета має вийти вже в наступному місяці.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>