Смартфон Project Ara отримає чіпсети PXA1928 і Tegra K1

Проект Project Ara продовжує набувати все більш реальних обрисів. Команда Google ATAP підтвердила, що вона займається розробкою Project Ara в тісній співпраці з Marvell і NVIDIA. Компанії готують два різних референс-дизайну модульного смартфона на чіпсетах PXA1928 і Tegra K1 відповідно.

Перегляньте публікацію - ZTE анонсує Nubia X6 в день презентації The All New HTC One, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Смартфон Project Ara отримає чіпсети PXA1928 і Tegra K1.

В розпорядженні команди розробників проекту є вже три діючих прототипу смартфона Spiral 2, а найближчим часом буде завершено створення прототипу Spiral 3 з платами від Toshiba.

Радимо прочитати цікаву новину Samsung Galaxy S6 анонсують на січневій виставці CES 2015 про Samsung Galaxy S6 анонсують на січневій виставці CES 2015.

загалом, розробка Project Ara йде повним ходом. І на початку наступного року ми побачимо перші модульні смартфони від Google.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>