Смартфони Xiaomi з’являться ще в 10 країнах світу

Китайська Xiaomi має намір розширити свою присутність на світовій арені. Засновник і генеральний директор Xiaomi Лей Цзюн (Lei Jun) підтвердив, що в цьому році компанія планує вийти на ринки ще 10 країн світу, включаючи Індію, Бразилію, Мексику, Малайзію, Філіппіни, Індонезію, Таїланд, В’єтнам і Туреччину.

Перегляньте публікацію - Вартість WP7-смартфона ZTE Tania в Китаї впала до $96, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Смартфони Xiaomi з'являться ще в 10 країнах світу

Радимо прочитати цікаву новину Samsung Galaxy S5 – перший смартфон з підтвердженням платежів PayPal відбитком пальця про Samsung Galaxy S5 – перший смартфон з підтвердженням платежів PayPal відбитком пальця.

Продукція Xiaomi користується дуже високим попитом на китайському ринку. І в компанії розраховують, що поява смартфонів Xiaomi в нових країнах до 2015 року дозволить збільшити їх продажу до 100 млн гаджетів. А це в 5 разів більше сьогоднішніх продажів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>