Смартфони з Ubuntu Touch з коробки з’являться не раніше 2015 року

В Canonical вже говорили про появу в компанії апаратного партнера, який займеться випуском смартфонів з Ubuntu Touch.

Перегляньте публікацію - Вартість WP7-смартфона ZTE Tania в Китаї впала до $96, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Canonical так і не назвала ім’я свого партнера, але глава компанії Марк Шаттлворт (Mark Shuttleworth) уточнив, що перші смартфони з Ubuntu Touch «з коробки» з’являться на ринку до кінця 2014 року.

Смартфони з Ubuntu Touch з коробки з'являться не раніше 2015 року

Хоча, схоже, що Марк Шаттлворт був занадто оптимістичний. Принаймні, менеджер спільноти Canonical Джон Бекон (Jono Bacon) буде дуже здивований, якщо ми побачимо що-небудь подібне раніше 2015 року.

Радимо прочитати цікаву новину Аналітики розповіли про можливості смартфона Samsung Galaxy S5 про Аналітики розповіли про можливості смартфона Samsung Galaxy S5.

Ще однією поганою новиною, озвученою Джоно Беконом, стало те, що у Canonical «немає планів з початку виробництва Ubuntu Edge», і він зазначив, що підтримує це рішення, тому що компанія зможе більш тісно співпрацювати з іншими OEM-виробниками.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>