У 2015 році смартфони з 3D-проекторами стануть реальністю

Каліфорнійська компанія Ostendo розробляє чіп, який зможе перетворити смартфони в голографічні проектори.

Перегляньте публікацію - Чутки: ZTE N988 з 5.7 екраном і процесором NVIDIA Tegra 4, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Звучить фантастично, правда? Але новий чіп має дуже маленькі розміри і легко поміститься в сучасному смартфоні. А його потужності достатньо для того, щоб проектувати зображення з щільністю 5000 ppi, управляти яскравістю, контрастністю і кутами падіння променів світла.

У 2015 році смартфони з 3D-проекторами стануть реальністю.

Радимо прочитати цікаву новину Samsung випустила аксесуари Swarovski для Galaxy S5 і Gear Fit про Samsung випустила аксесуари Swarovski для Galaxy S5 і Gear Fit.

Ця технологія поки перебуває в зародковому стані. Але вже до наступного літа Ostendo планує почати поставки перших чіпів, здатних проектувати 2D-зображення на найближчу поверхню, а всього через кілька місяців після цього на ринку з’явиться і 3D-версія чіпа для проектування плаваючою в повітрі 3D-голограми.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>