В Індії з’явиться смартфон з Firefox OS вартістю $50

Смартфони на платформі Firefox OS вже продаються в Європі і Латинській Америці. А ще до кінця липня Mozilla збирається вийти на індійський ринок з дуже недорогим смартфоном вартістю близько $50.

Перегляньте публікацію - ZTE представила смартфон Galaxy S II, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

В Індії з'явиться смартфон з Firefox OS вартістю $50

Ця інформація надійшла від голови тайванського філії Mozilla Гун Лі (Li Gong), який, крім усього іншого, підтвердив, що компанії вдалося продати вже більше 1 мільйона смартфонів з Firefox OS. А до кінця року Mozilla розраховує на обсяги продажів у 10 млн. гаджетів.

За словами Гун Лі, Mozilla вже встигла заручитися підтримкою понад 10 місцевих компаній. Якщо ж говорити про глобальні результати Firefox OS, то серед апаратних партнерів Mozilla значаться 10 виробників. А в реалізації подібних телефонів компанії допомагає 20 операторів.

Радимо прочитати цікаву новину Samsung запатентувала розумні годинники з круглим екраном про Samsung запатентувала розумні годинники з круглим екраном.

Крім того, Гун Лі похвалився, що Foxconn Electronics і Via Technologies активно працюють над планшетами на платформі Firefox OS, а Panasonic і деякі інші компанії планують інтегрувати її в розумні телевізори.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>