Вартість базового комплекту Project Ara складе всього близько $50

Одним з переваг Project Ara стане невелика ціна подібних смартфонів. В інтерв’ю Time розробники Ara зізналися, що вони розраховують, що вартість базового комплекту нового модульного смартфона складе всього близько $50.

Перегляньте публікацію - ZTE представила смартфон Galaxy S II, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Вартість базового комплекту Project Ara складе всього близько $50.

Щоправда, у цю комплектацію не буде включений модуль стільникового зв’язку, і смартфон зможе працювати лише в Wi-Fi мережах. А додаткові модулі для нього доведеться докуповувати за окрему плату.

Радимо прочитати цікаву новину На Unpacked 5 Samsung анонсує смартфон Galaxy S5 про На Unpacked 5 Samsung анонсує смартфон Galaxy S5.

Працівники Google Advanced Technology and Projects (ATAP) розповіли журналістам, що Project Ara буде випускатися в трьох різних розмірах, найбільший з яких виявиться порівнянний із сучасними планшетофонами. В даний час прототип смартфона з деякими модулями має товщину 9,7 мм, але використання більш потужного акумулятора збільшить цю цифру до 10 мм.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>