Xiaomi обійшла Apple в Китаї

Компанія Xiaomi активно просуває свої смартфони на китайському ринку. І, схоже, що зусилля цього китайського виробника принесли свої плоди, і Xiaomi обійшла Apple і стала третім за величиною постачальником смартфонів у Піднебесній.

Перегляньте публікацію - ZTE анонсувала флагманський Android-смартфон Nubia Z5, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Xiaomi обійшла Apple в Китаї.

В даний час Xiaomi належить 11% місцевого ринку смартфонів, тоді як Apple вдалося отримати лише 10% ринку. Що стосується перших двох місць рейтингу, то на них розташувалися Samsung і Lenovo з 18% і 12% ринку відповідно.

Радимо прочитати цікаву новину 29 квітня Samsung може анонсувати камерофон Galaxy K Zoom про 29 квітня Samsung може анонсувати камерофон Galaxy K Zoom.

Інтереси Xiaomi не обмежуються тільки Китаєм. В найближчому майбутньому смартфони компанії з’являться ще в декількох азіатських країнах, включаючи Індонезію, Сінгапур і Малайзію.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>