BlackBerry здивувала аналітиків низькими збитками

Перший квартал нового фінансового року приніс BlackBerry кілька приємних новин. Всупереч прогнозам аналітиків, які пророкують втрати компанії в $0,25 на акцію, канадський виробник зміг знизити свої збитки до $0,11 за акцію. А поставки смартфонів BlackBerry в 1 кварталі порівняно з минулим роком зросли на 300 тисяч до 1,6 млн пристроїв. При цьому виручка компанії виявилася менше прогнозованої – $966 замість $976 млн.

Перегляньте публікацію - Опубліковані скріншоти центру повідомлень Windows Phone 8.1, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

BlackBerry здивувала аналітиків низькими збитками.

Радимо прочитати цікаву новину ZTE Grand S II обійшов Galaxy Note 3 в тесті AnTuTu про ZTE Grand S II обійшов Galaxy Note 3 в тесті AnTuTu.

Позитивна динаміка BlackBerry пояснюється появою біля керма компанії Джона Чена (John Chen), який зміг на 57% скоротити операційні витрати виробника. Все це призвело до збільшення ринкової вартості BlackBerry на $429 млн до $3,1 млрд.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>