В BlackBerry OS 10.3 з’явиться голосовий помічник

В мережі з’явилося кілька скріншотів нової операційної системи BlackBerry OS 10.3. BlackBerry вирішила позбавитися від тіней, похилих іконок на робочому столі операційної системи, а сам інтерфейс виконаний в чорних і червоних тонах.

Перегляньте публікацію - У Windows Phone 8.1 з’явиться роздільне регулювання гучності, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

В BlackBerry OS 10.3 з'явиться голосовий помічник.

Радимо прочитати цікаву новину ZTE анонсує Nubia X6 в день презентації The All New HTC One про ZTE анонсує Nubia X6 в день презентації The All New HTC One.

У додатку камери BlackBerry OS 10.3 з’явився новий таймер, режим запису 720p відео на швидкості 30 і 60 fps з автоматичним HDR. Крім того, в операційній системі виявилися голосовий помічник і функція автоматичного відключення екрану смартфона, в тому випадку, якщо користувач переверне його дисплеєм вниз.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>