Apple і Samsung отримали майже 70% ринку смартфонів США

Apple і Samsung займають майже 70% американського ринку смартфонів. Аналітики NPD Group прийшли до висновку, що за підсумками останнього кварталу минулого року компанія Apple отримала 42% американського ринку смартфонів, тоді як на частку Samsung довелося 26% ринку. Для порівняння, в тому ж кварталі 2012 року ці цифри становили 35% і 22% відповідно. Тобто обидві компанії змогли зміцнити своє становище на ринку.

Перегляньте публікацію - Як отримати root на Android 4, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Apple і Samsung отримали майже 70% ринку смартфонів США.

Третє місце рейтингу ділять між собою корейська LG і американська Motorola, займають приблизно по 8% ринку, тоді як в минулому році частка Motorola становила близько 11% ринку, а LG – 7%.

Радимо прочитати цікаву новину У червні Amazon анонсує свій перший смартфон про У червні Amazon анонсує свій перший смартфон.

Що стосується HTC, то їй належить 7% ринку, а присутність в країні BlackBerry виявилося зведено до мінімуму – 2% замість 5% в 2012 році.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>