Чутки: Google хоче відмовитися від бренду Nexus

2015 рік може стати кінцем лінійки гаджетів Nexus. Принаймні, саме це говорить Ельдар Муртазін, який стверджує, що функції Nexus-пристроїв візьмуть на себе апарати лінійки Play Edition.

Перегляньте публікацію - Як читати книги на Android. Найкращі програми для читання, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Чутки: Google хоче відмовитися від бренду Nexus.

Сьогоднішні гаджети Google Play Edition є версіями вже існуючих смартфонів, які на відміну від оригінальних пристроїв використовують стоковий Google Android. А це забезпечує не тільки інші відчуття від їх використання, але і набагато більш високу швидкість виходу оновлень.

Журналісти Know Your Mobile уточнюють, що виробники не дуже люблять використовувати бренд Play Edition, оскільки гаджетам доводиться конкурувати зі смартфонами Nexus, які мають традиційно невисоку вартість. І зі зникненням таких апаратів Play Edition версії смартфонів будуть виходити набагато частіше.

Радимо прочитати цікаву новину Vivo анонсувала 13МР камерофон Vivo Xshot про Vivo анонсувала 13МР камерофон Vivo Xshot.

В Google поки ніяк не прокоментували ці чутки.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>