Jolla випустила оновлення для Sailfish OS

Компанія Jolla випустила чергове оновлення для операційної системи Sailfish OS. Оновлення, яке отримало назву Paarlampi, включає в себе не лише виправлення існуючих помилок в операційній системі, але і приносить їй деякі нові можливості.

Перегляньте публікацію - Як читати книги на Android, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Jolla випустила оновлення для Sailfish OS.

Sailfish OS версії 1.0.5.16 підтримує 2-сторонню синхронізацію контактів Exchange, можливість вибору облікового запису за замовчуванням для відправки електронної пошти, а також приносить ОС підтримку MMS з функцією отримання налаштувань точки доступу від оператора.

Радимо прочитати цікаву новину Анонсований недорогий планшетофон Huawei Ascend G7 про Анонсований недорогий планшетофон Huawei Ascend G7.

Крім того, у користувачів з’явилася можливість збереження GPS-координат при зйомці. Розробник вніс кілька корисних змін у віртуальну клавіатуру операційної системи, виправив помилку з OpenSSL і оптимізував роботу з Android-додатками.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>