Lenovo намагалася придбати Motorola ще в 2011 році

Ян Юаньцин зізнався, що компанія намагалася придбати Motorola ще в 2011 році. Після поділу американської компанії Motorola Mobility і Motorola Solutions керівництво Lenovo намагалося провести переговори про покупку мобільного підрозділу Motorola.

Перегляньте публікацію - Як дізнатися версію Android, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Lenovo намагалася придбати Motorola ще в 2011 році.

На жаль, Ян Юаньцин вирішив зустрітися з керівником Motorola Solutions Грегом Брауном (Greg Brown), а не главою Motorola Mobility Санджаєм Джа (Sanjay Jha). А оскільки перший не мав ніякого відношення до мобільного бізнесу, результатом поїздки Ян Юаньциня стали нічого незначущими переговорами з кількома штатними співробітниками Motorola.

Радимо прочитати цікаву новину Micromax анонсувала недорогий смартфон Unite 2 з Android 4.4.2 про Micromax анонсувала недорогий смартфон Unite 2 з Android 4.4.2.

Але після покупки Motorola компанією Google Ян Юаньцин запевнив Еріка Шмідта, що Lenovo готова придбати Motorola Mobility, і кілька місяців тому він нарешті отримав відповідну пропозицію від Google.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>