MediaTek показала чіпсет MT6595 для high-end пристроїв

Компанія MediaTek анонсувала новий чіпсет для high-end пристроїв з вбудованою підтримкою LTE.

Перегляньте публікацію - Як завантажити ігри на Android, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Нова платформа MediaTek MT6595 побудована на архітектурі ARM big.LITTLE і включає в себе 4 високопродуктивних ядра Cortex-A17 з частотою 2,2-2,5 ГГц і 4 ядра Cortex-A7 з частотою 1,7 ГГц. Завдяки підтримці технології HMP всі 8 ядер чіпсету можуть працювати одночасно. Позитивно на його продуктивності позначається і використання ядер Cortex-A17, які на 60% могутніше Cortex-A9, встановлених в платформі MT6592.

MediaTek показала чіпсет MT6595 для high-end пристроїв.

Радимо прочитати цікаву новину Wistron Tiger – 6,45-дюймовий смартфон з Windows Phone 8.1 про Wistron Tiger – 6,45-дюймовий смартфон з Windows Phone 8.1.

В MediaTek особливо підкреслюють, що платформа MediaTek MT6595 позиціонується в якості рішення для high-end пристроїв і покликана скласти конкуренцію більш іменитим продуктам Qualcomm. При цьому вона значно перевершує чіпсет Samsung Exynos як по продуктивності, так і з енергоефективності, а також дозволяє працювати з 4K-відео.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>