PocketBook 840 – 8-дюймовий рідер з підсвічуванням

Рідер PocketBook 840, володар рідкісного, 8-дюймового екрану E-Ink Pearl зі світлодіодним підсвічуванням, вийшов у продаж. Річ, можна сказати, унікальна, конкурентів на ринку немає.

Перегляньте публікацію - Як завантажити музику на Android, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

У продажу: PocketBook 840 - 8-дюймовий рідер з підсвічуванням.

PocketBook 840 хороший для читання специфічних форматів, начебто PDF файлів, начинених графіками і таблицями, які не особливо зручно розглядати на стандартному для рідерів 6-дюймовому екрані. Дисплей сенсорний, підтримується можливість робити позначки на полях і писати коментарі до окремих уривків тексту. Цінний момент для студента.

Радимо прочитати цікаву новину Опублікований знімок планшетофона Xiaomi Redmi Note 2 про Опублікований знімок планшетофона Xiaomi Redmi Note 2.

Екран PocketBook 840 не тільки великий, але має високу роздільну здатність – 1600×1200 пікселів. Наявність сенсорного дисплея не стала приводом відмовитися від апаратних кнопок для перегортання сторінок – теж плюс. З додаткових плюшок варто відзначити підтримку MP3-файлів і здатність озвучувати текстові файли завдяки функції Text-to-Speech. Можливий доступ в Інтернет – для цього передбачений модуль Wi-Fi.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>