PocketBook Aqua – з книгою під дощем, на пляжі, у ванні

Хто ніколи книгу в ванні не топив, той читати не любить. Книгу, правда, зазвичай дуже шкода.

Перегляньте публікацію - Видалення додатків Android минаючи Android Market, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Про необхідність випускати захищені від води моделі мобільної техніки виробники давно задумалися, почали з телефонів, продовжили смартфонами, потихеньку підходять до планшетів – а рідери все ще в боці, наче ними користуються виключно в тепличних умовах. Нарешті-то очевидна думка захистити рідер втілена в моделі PocketBook Aqua, що відповідає стандартом IP57. Цю книжку можна з чистою совість опустити у воду і дістати тільки через півгодини (якщо не занадто глибоко лежати буде).

PocketBook Aqua - з книгою під дощем, на пляжі, у ванні.

Рідер оснащений мультисенсорним 6-дюймовим дисплеєм E Ink Pearl FILM Touch з антибліковим покриттям, роздільна здатність екрану – 600×800. Ємність власної пам’яті – 4 ГБ, про можливість розширення щось не йдеться, враховуючи водонепроникність пристрою логічно припустити, що вона як раз і не передбачена.

Радимо прочитати цікаву новину Jolla випустила оновлення Tahkalampi для Sailfish OS про Jolla випустила оновлення Tahkalampi для Sailfish OS.

PocketBook Aqua володіє вбудованим модулем WiFi. Рідер підтримує більшість форматів електронних книг EPUB DRM, EPUB, PDF DRM, PDF, FB2, FB2.ZIP, TXT, DJVU, HTML, DOC, DOCX, RTF, CHM, TCR, PRC (MOBI), а також основні графічні – JPEG, BMP, PNG і TIFF.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>