Сатья Наделла став новим главою Microsoft

Microsoft нарешті назвала ім’я нового керівника компанії. Наступником Стіва Балмера був обраний Сатья Наделла (Satya Nadella), котрий очолював хмарний і корпоративний напрями Microsoft і зсередини знайомий з політикою компанії. Він має ступінь магістра в галузі комп’ютерних наук та бізнес-управління, що, безсумнівно, повинно допомогти йому в управлінні багатомільярдної корпорації.

Перегляньте публікацію - Як завантажити музику на Android, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Сатья Наделла став новим главою Microsoft.

Аналітики описують Сатью Наделлу як «безпечний вибір» для Microsoft. Хоча нам ще належить побачити, чи зможе він зміцнити позиції компанії на ринку і підвищити її конкурентоспроможність.

Радимо прочитати цікаву новину Huawei анонсувала смартфони Honor 3X Pro і Honor 3C 4G про Huawei анонсувала смартфони Honor 3X Pro і Honor 3C 4G.

Інвестори Microsoft з помірним оптимізмом сприйняли новину про призначення Сатьї Наделлы на пост керівника компанії, і акції Microsoft зросли приблизно на 0,5%.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>