У 2015 році Samsung випустить чіпсет Exynos з підтримкою Cat.10 LTE

Qualcomm вже анонсувала чіп з підтримкою Cat.10 LTE-мереж зі швидкістю передачі даних до 450 Мбіт/с. Але компанія не стала використовувати його в новітній платформі Snapdragon 810, обмежившись підтримкою вже стандартних мереж Cat. 6 LTE.

Перегляньте публікацію - Як вибрати планшет, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

У 2015 році Samsung випустить чіпсет Exynos з підтримкою Cat.10 LTE.

Тим не менш, вже в наступному році ми можемо побачити перші гаджети, здатні працювати в Cat.10 LTE-мережах. А їх виробником стане корейська Samsung, яка, за чутками, розробляє власний чіпсет Exynos з підтримкою цього стандарту зв’язку і планує випустити його в 2015 році.

Радимо прочитати цікаву новину BLU анонсувала три Android-смартфона з LTE про BLU анонсувала три Android-смартфона з LTE.

На цьому тлі особливо цікавими стають чутки про те, що Samsung працює над власним графічним процесором, який також буде готовий у 2015 році. І в кінцевому підсумку це дозволить корейцям створити повністю самостійну апаратну платформу, що перевершує рішення Qualcomm.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>