Xiaomi поставила 15 млн смартфонів Xiaomi MI2

Компанія Xiaomi відзвітувала про високі продажі смартфонів середнього рівня Xiaomi MI2. В лінійку Xiaomi MI2 входять три смартфона – Xiaomi MI2, MI2s і MI2a. І з моменту релізу цих гаджетів компанії вдалося поставити вже понад 15 мільйонів таких смартфона, тоді як у вересні 2013 року ця цифра була на рівні 9,19 млн пристроїв.

Перегляньте публікацію - Що таке Gorilla Glass, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Xiaomi поставила 15 млн смартфонів Xiaomi MI2.

Для того, щоб відзначити цю подію, компанія знизила вартість Xiaomi MI2s з 16 ГБ вбудованої пам’яті і 8МР камерою на $70, і тепер жителі Китаю можуть придбати гаджет всього за $210.

Радимо прочитати цікаву новину За 75 секунд Xiaomi продала 5 тисяч Redmi Note в Сінгапурі про За 75 секунд Xiaomi продала 5 тисяч Redmi Note в Сінгапурі.

До речі, основний конкурент Xiaomi – компанія Meizu – вирішила не залишатися в стороні від цієї акції і також зменшила вартість 16 ГБ версії смартфона Meizu MX2 RE до $210, а Meizu MX2 enhanced edition тепер продається за $260.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>