29 квітня Samsung може анонсувати камерофон Galaxy K Zoom

Не так давно ми вже писали про те, що новий камерофон Samsung з’явиться на ринку під ім’ям Galaxy K Zoom.

Перегляньте публікацію - Sharp показала смартфон AQUOS Xx 304SH з 5,2-дюймовим 1080p тачскріном, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

А сьогодні корейський виробник почав розсилати запрошення на презентацію, яка пройде 29 квітня в Сінгапурі. Причому головну роль в оформленні цього запрошення грає саме літера «К», яка не тільки намальована майже на всю висоту постера, але і обігрується в словосполученні «Kapture the Moment», яке перекладається «Закарбуй момент» і за всіма правилами має писатися «Capture the Moment».

29 квітня Samsung може анонсувати камерофон Galaxy K Zoom.

Радимо прочитати цікаву новину Перші фото Nokia Lumia 830 в п’яти кольорах про Перші фото Nokia Lumia 830 в п’яти кольорах.

Але не все так однозначно, як здається на перший погляд. Досі ми думали, що топова версія смартфона Samsung Galaxy S5 з’явиться в магазинах під ім’ям Galaxy F. Але може так вийти, що її ім’я буде звучати Galaxy K. І ось чому: Літера «К» в запрошенні виконана в металевих тонах, а головною особливістю Samsung Galaxy S5 вважається металевий корпус.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>