До кінця року Samsung випустить планшетофон Galaxy Note 3 на чіпсеті Snapdragon 805

Samsung і Qualcomm продемонстрували на MWC 2014 роботу LTE Category 6. Причому для її демонстрації компанії використовували модифікований планшетофон Samsung Galaxy Note 3, в якому опинився встановлений чіпсет Snapdragon 805 з п’ятим поколінням модему Gobi 9х35.

Перегляньте публікацію - Опубліковані шпигунські знімки смартфона Oppo Find 7, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

До кінця року Samsung випустить планшетофон Galaxy Note 3 на чіпсеті Snapdragon 805.

Радимо прочитати цікаву новину У 2013 році Nokia випустить недорогий WP8-смартфон Lumia Flame про У 2013 році Nokia випустить недорогий WP8-смартфон Lumia Flame.

Але зараз нас цікавить не ця технологія, що забезпечує швидкість завантаження до 300 Мбіт/с, а трохи інше. Справа в тому, що в Qualcomm зізналися, що перше комерційне обладнання з підтримкою LTE Category 6 стане доступний ще до кінця року. А найбільш вірогідним кандидатом на цю роль представляється саме модифікація Samsung Galaxy Note 3 на чіпсеті Snapdragon 805.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>