Названа вартість планшетофона Samsung Galaxy Note 3 Neo в Німеччині

Під час анонса планшетофона Samsung Galaxy Note 3 Neo виробник не назвав вартість цього апарату.

Перегляньте публікацію - Oppo випустить смартфон Oppo N1 в чорному корпусі, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Однак менше, ніж через добу після його презентації, обидві версії Samsung Galaxy Note 3 Neo з’явилися на сайті одного з німецьких рітейлерів.

Названа вартість планшетофона Samsung Galaxy Note 3 Neo в Німеччині.

У результаті стало відомо, що Samsung Galaxy Note 3 Neo LTE з’явиться у продажу за 529,9 євро, а HSPA версію планшетофона можна буде придбати за 499 євро. У той же час, дати початку їх поставок поки не вказуються.

Радимо прочитати цікаву новину Nokia розробляє смартфони Lumia з технологією PureView про Nokia розробляє смартфони Lumia з технологією PureView.

Нагадаємо, що в Samsung Galaxy Note 3 Neo встановлений 4-ядерний процесор Cortex-A7 з частотою 1,6 ГГц, а Galaxy Note 3 Neo LTE отримав гексаядерний процесор з 2 ядрами Cortex-A15 з тактовою частотою 1,7 ГГц і 4 ядрами Cortex A7 з частотою 1,3 ГГц. Що стосується інших можливостей планшетофонов, то вони майже не відрізняються один від одного.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>