Опубліковано фото окулярів віртуальної реальності Samsung VR

Останні чутки підтверджують, що в наступному місяці Samsung представить окуляри віртуальної реальності. Новий гаджет розробляється в рамках проекту Project Moonlight. І днями в мережі з’явилася перша жива фотографія цих окулярів.

Перегляньте публікацію - Snapdeal анонсувала смартфон Karbon Sparkle V з лінійки Android One, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Опубліковано фото окулярів віртуальної реальності Samsung VR.

Судячи з фото, Project Moonlight або Samsung VR являє собою досить громіздкий пристрій з системою лінз та тримачем для смартфона, який буде виконувати роль дисплея окулярів і постачати їх необхідною інформацією зі своїх датчиків.

Радимо прочитати цікаву новину Nokia Normandy і нова трубка Asha про Nokia Normandy і нова трубка Asha.

В корпусі Samsung VR можна побачити micro USB роз’єм, який, очевидно, служить для підключення окулярів до смартфону. А поруч з самим гаджетом розташувався смартфон Galaxy S5, що натякає на сумісність двох пристроїв. Хоча ми дуже здивуємося, якщо Samsung VR не будуть працювати з планшетофоном GALAXY Note 4.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>