Про особливості сканера відбитків пальців в Samsung Galaxy S5

Більшість чуток вказували на те, що в смартфоні Samsung Galaxy S5 буде встановлено сканер відбитків пальців.

Перегляньте публікацію - Asus випустить Android 4.4 для PadFone 2, PadFone A80, Infinity і Infinity 2, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

І нещодавно цю інформацію підтвердили надійні інсайдерські джерела SamMobile. Правда, всупереч попереднім чутками, цей сканер не буде вбудований в дисплей смартфона, а в його домашню клавішу. Для нормальної роботи сканера користувачам буде потрібно щільно притиснути палець до домашньої клавіші. При цьому він не зможе функціонувати під час короткочасних натискань або при дотику до нього вологими пальцями.

Про особливості сканера відбитків пальців в Samsung Galaxy S5.

Власники Samsung Galaxy S5 зможуть зареєструвати до 8 відбитків пальців. Вони можуть використовуватися для запуску програм і виконання інших конкретних завдань. За допомогою відбитків пальців користувачі зможуть залогуватися у своєму акаунті Samsung і на інших сайтах без необхідності введення логіна і пароля.

Радимо прочитати цікаву новину У патенті Nokia засвітився дизайн нового WP8-смартфона про У патенті Nokia засвітився дизайн нового WP8-смартфона.

Додамо, що корейці вирішили не використовувати Samsung Galaxy S5 екранні клавіші управління, тому під його дисплеєм розташуються фізичні кнопки.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>