Samsung анонсувала платформу SIMBAND для стеження за здоров’ям

Компанія Samsung представила відкриту модульну референс-платформу для стеження за станом здоров’я.

Перегляньте публікацію - Q-Mobile випустила 5 смартфонів з Windows Phone, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Прототип пристрою, що отримав назву SIMBAND, виконаний у вигляді браслета і забезпечений великою кількістю сенсорів, контролюючих стан здоров’я користувача. У їх числі, наприклад, знаходиться оптичний датчик світла, що фіксує зміни у поглинанні світла шкірою і визначає пульс людини та інші фізичні параметри.

Samsung анонсувала платформу SIMBAND для стеження за здоров'ям

SIMBAND має досить непогану начинку, що включає в себе 2-ядерний процесор ARM Cortex-A7 з тактовою частотою 1,2 ГГц, створений на основі 28-нм техпроцесу і має підтримку WiFi і Bluetooth.

Samsung анонсувала платформу SIMBAND для стеження за здоров'ям

SIMBAND позиціонується в якості відкритої платформи, і в найближчі кілька місяців компанія планує випустити SDK, який дозволить розробникам створювати для нього власні програми. А до кінця року корейці розраховують інтегрувати його з платформою SAMI (Architecture for Samsung Multimodal Interactions).

Радимо прочитати цікаву новину Анонс: Nokia Asha 210 про Анонс: Nokia Asha 210.

Крім того, Samsung заснувала інвестиційний фонд з капіталом у $50 млн, який буде фінансувати стартапи, які працюють з відкритими платформами Samsung і новітніми технологіями у галузі охорони здоров’я.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>