Samsung Galaxy Alpha став першим смартфоном зі склом Gorilla Glass 4

Схоже, що у смартфона Samsung Galaxy Alpha є одна особливість, яка донедавна залишалася за кадром. Corning підтвердили, що в анонсованому кілька місяців тому смартфоні Samsung Galaxy Alpha використовується міцне скло Gorilla Glass 4.

Перегляньте публікацію - Наступний флагман Microsoft Lumia з’явиться тільки у вересні, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Samsung Galaxy Alpha став першим смартфоном зі склом Gorilla Glass 4.

Виробники хотіли зменшити товщину гаджетів без шкоди їх міцності. Samsung не тільки виконала ці вимоги, але і виявилася в числі перших новаторів. І Galaxy ALPHA став кульмінацією нашої тісної співпраці з Samsung – зазначили представники Corning.

Радимо прочитати цікаву новину Android-смартфон Nokia X2 отримає 2-ядерний процесор і 1 ГБ RAM про Android-смартфон Nokia X2 отримає 2-ядерний процесор і 1 ГБ RAM.

Gorilla Glass 4 вдвічі жорсткіше конкуруючої продукції і відрізняється від попереднього покоління скла Gorilla Glass більшою живучістю при падіннях: Gorilla Glass 4 залишається цілим у 80% випадках падіння на тверду поверхню з висоти 1 метра. При цьому воно має товщину всього 0,4 мм проти 0,7 мм у Gorilla Glass 3.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>