Samsung Galaxy Note 3 Neo з’явиться в Індонезії за $555

Як ви вже знаєте, менше ніж через добу після анонса Samsung Galaxy Note 3 Neo в Німеччині почався прийом попередніх замовлень на цей планшетофон. Рітейлери не посоромились і встановили на Samsung Galaxy Note 3 Neo дуже значні цінники в 529,9 євро ($716) і 499 євро ($675) за LTE і HSPA версії планшетофона відповідно.

Перегляньте публікацію - Анонсовано смартфон Sharp Aquos mini SHL 24 і планшет Aquos Pad SHT22, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Samsung Galaxy Note 3 Neo з'явиться в Індонезії за $555.

Радимо прочитати цікаву новину 27 червня Nokia випустить оновлення для Lumia 800 і Lumia 710 про 27 червня Nokia випустить оновлення для Lumia 800 і Lumia 710.

А нещодавно Samsung Galaxy Note 3 Neo з’явився і на сайті індонезійського рітейлера Indokom, який просить за планшетофон куди більш адекватну суму в $555, що приблизно на 23% менше вартості оригінального Samsung Galaxy Note 3. Залишається сподіватися, що саме ця цифра і виявиться найбільш близька до офіційної вартість гаджета.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>