Samsung Galaxy S5 може з’явитися в Малайзії вже 27 березня

Схоже, що жителі деяких країн зможуть придбати смартфон Samsung Galaxy S5 задовго до 11 квітня. Всі три найбільших оператора Малайзії підтвердили, що вони почнуть продажі Samsung Galaxy S5, як тільки цей гаджет стане доступний. А нещодавно опубліковане тизерне зображення говорить про те, що реліз смартфона може відбутися вже 27 березня.

Перегляньте публікацію - Polaroid PolaSma – яскравий, молодіжний смартфон для Японії, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Samsung Galaxy S5 може з'явитися в Малайзії вже 27 березня.

Радимо прочитати цікаву новину Nokia випустила Belle FP2 для Nokia 701, 700, 602 і 808 PureView про Nokia випустила Belle FP2 для Nokia 701, 700, 602 і 808 PureView.

Втім, ми поки що не впевнені в тому, що ця дата стосується фактичного початку продажів смартфона, а не можливості оформити на нього попередні замовлення. Але цілком можливо, що жителі деяких країн дійсно зможуть придбати Samsung Galaxy S5 за кілька тижнів до початку глобальних продажів смартфона.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>