Samsung готує ультразвуковий чохол Ultrasonic Cover для сліпих

Вже зовсім скоро компанія Samsung представить свій новий планшетофон Galaxy Note 4. Гаджет отримає цілий ряд нових функцій і цікаві аксесуари, серед яких виявиться чохол Ultrasonic Cover для людей з проблемами із зором.

Перегляньте публікацію - OnePlus запускає нову систему попередніх замовлень на OnePlus One, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Samsung готує ультразвукової чохол Ultrasonic Cover для сліпих.

Джерела SamMobile уточнюють, що в кришку чохла вбудований ультразвуковий сенсор, що дозволяє виявляти перешкоди на різному видаленні від аксесуара. При цьому користувачі можуть самостійно встановлювати довжину хвиль: короткі, середні і довгі. Однак варто врахувати, що при збільшенні радіуса огляду його кут буде зменшуватися.

Радимо прочитати цікаву новину Nokia випустить WP8-смартфон Lumia ICON про Nokia випустить WP8-смартфон Lumia ICON.

З наданого опису продукту слід, що Ultrasonic Cover не в змозі визначити наявність ям, сходинок і т.д. Тому він не може служити повноцінною заміною тростини або собаки-поводиря і повинен використовуватися лише у поєднанні з ними. Тим не менше, Samsung Ultrasonic Cover можна назвати одним з найбільш корисних аксесуарів, з коли-небудь створених корейським виробником.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>