Samsung продала 200 млн смартфонів Galaxy

Смартфони лінійки Samsung Galaxy вже давно заслужили славу надпопулярних гаджетів. З моменту заснування цієї лінійки в 2010 році корейський виробник продав вже більше 200 мільйонів смартфонів Galaxy, включаючи такі апарати, як оригінальний Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S II, Samsung Galaxy S III, Samsung Galaxy S4 і їх Mini версії.

Перегляньте публікацію - Скелет для модульного телефону Project Ara буде продаватися за $15, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Samsung продала 200 млн смартфонів Galaxy.

Радимо прочитати цікаву новину Реальні фотографії Nokia Lumia 820 про Реальні фотографії Nokia Lumia 820.

Цікаво, що в січні минулого року Samsung повідомила про продаж 100 мільйонів смартфонів Galaxy, тобто всього за рік компанія змогла позбутися ще 100 млн пристроїв, а це більш ніж наочно демонструє різко зростаючий інтерес користувачів до подібних гаджетів. Для порівняння, в період з 2007 року по листопад 2013 року Apple продала 421 млн iPhone.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>