Samsung запустила оновлені сервіси для GALAXY S5

Компанія Samsung запустила кілька оновлених сервісів для смартфона Samsung GALAXY S5.

Перегляньте публікацію - За 75 секунд Xiaomi продала 5 тисяч Redmi Note в Сінгапурі, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Покращений сервіс Samsung WatchON 2.0 з функціями пошуку і віддаленого управління контентом став простіше і зручніше в роботі. Він отримав інтуїтивно зрозуміле меню з витонченим дизайном. Сервіс дозволяє переглядати прямі ефіри і відео за запитом з пристрою, а також використовувати смартфон в якості пульта дистанційного керування для телевізора.

Samsung запустила оновлені сервіси для GALAXY S5.

За допомогою програми S Console на пристрої серії Samsung GALAXY можна завантажувати ігри, підтримувані бездротовим геймпадом Samsung. Group Play допомагає легко обмінюватися з друзями різним контентом. а також грати у відеоігри в режимі реального часу навіть без підключення смартфонів до інтернету.

Крім того, користувачам стали доступні нові функції Group Camcorde і Nearby Invitation. З допомогою Group Camcorder можуть одночасно знімати відеоролики, а потім об’єднати їх в кліп на одному пристрої, а Group Play пропонує доступ до більш ніж двадцяти нових ігор і додатків.

Радимо прочитати цікаву новину Nokia 501 і Nokia 210 – поповнення в сімействі Asha? про Nokia 501 і Nokia 210 – поповнення в сімействі Asha?.

Що стосується сервісу Samsung Link, то з його допомогою можна легко отримати віддалений доступ до смарт-пристроїв і обмінюватися мультимедійним контентом між смартфонами, планшетами, камерами GALAXY і ПК.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>