Samsung зміцнить позиції на ринку мобільних чіпсетів

Компанія Samsung розраховує підсилити свої позиції на ринку мобільних чіпсетів. Промислові джерела стверджують, що в січні 2014 року постачання чіпсетів Samsung зросли на 10% порівняно з минулорічними показниками. При цьому аналітики впевнені, що зростання поставок мобільних чіпсетів Samsung продовжиться і далі.

Перегляньте публікацію - Названі ціна і терміни початку продажів смартфона Geeksphone Revolution, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Samsung зміцнить позиції на ринку мобільних чіпсетів.

В першу чергу, це пов’язується з гексаядерним процесором, використовуваним в недавно анонсованому планшетофоні Galaxy Note 3 Neo, а також новими чіпсетами, презентація яких має відбутися вже найближчим часом.

Радимо прочитати цікаву новину У США представлений рожевий Nokia Lumia 900 про У США представлений рожевий Nokia Lumia 900.

До цого часу сторонні виробники не звертали особливої уваги на чіпсети Samsung Exynos, воліючи їм рішення Qualcomm, що мають ряд переваг над розробками корейців.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>