Samsung знову відклала вихід Tizen OS

Компанія Samsung в черговий раз офіційно відклала вихід операційної системи Tizen OS.
В компанії не уточнили своїх подальших планів з приводу цієї операційної системи, але відзначили, що Samsung розраховувала, що в першій половині 2014 року Tizen-смартфони з’являться у декількох країнах, включаючи Корею і Росію.

Перегляньте публікацію - Опубліковані шпигунські фотографії планшетофона Huawei Ascend Mate 2, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Samsung знову відклала вихід Tizen OS.

Ця новина з’явилася майже відразу ж після того, як японський оператор NTT DoCoMo визнав, що поява Tizen-смартфонів за поточної ситуації на ринку – не найвдаліший хід. А адже саме ця компанія наполягала на якнайшвидшому релізі смартфонів з новою операційною системою. І після того, як NTT DoCoMo поміняв свою думку, Samsung з чистою совістю змогла відкласти вихід смартфонів на більш пізній термін.

Радимо прочитати цікаву новину В Nokia Lumia 530 встановлений 4,3-дюймовий дисплей про В Nokia Lumia 530 встановлений 4,3-дюймовий дисплей.

Тим часом, нам вдалося підтвердити, що в Tizen 3.0 є підтримка 64-бітових процесорів і мереж LTE-A.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>