Сторонні додатки зможуть скористатися сканером відбитків пальців Samsung Galaxy S5

Кілька днів тому компанія Samsung анонсувала смартфон Galaxy S5 зі сканером відбитків пальців.

Перегляньте публікацію - Pantech випустить смартфон Vega Iron 2 на чіпсеті Snapdragon 805, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Причому скористатися цим сканером зможуть не тільки фірмові програми Samsung, але і програми інших розробників. Приміром, останні цілком можуть відмовитися від необхідності введення логіна/пароля в своїх додатках, замінивши цю процедуру ідентифікацією користувача по відбитку пальця.

Сторонні додатки зможуть скористатися сканером відбитків пальців Samsung Galaxy S5.

Радимо прочитати цікаву новину Nokia Lumia 920 отримає функцію бездротової зарядки і тільки 8МР камеру про Nokia Lumia 920 отримає функцію бездротової зарядки і тільки 8МР камеру.

Для цього в склад інструментарію для розробників Samsung Galaxy S5 був включений Pass API. А одним з перших ним збирається скористатися PayPal, яка дозволить підтверджувати платежі з допомогою відбитків пальців.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>