Тест акумулятора планшетофона Samsung Galaxy Note 4

Журналісти PhoneArena протестували акумулятор нового планшетофона Samsung Galaxy Note 4. Після анонса Samsung Galaxy Note 4 ми побоювалися за час автономної роботи цього гаджета. Адже, незважаючи на помітно збільшену роздільну здатність його дисплея, ємність акумулятора планшетофона зросла лише на 20 маг у порівнянні з Galaxy Note 3.

Перегляньте публікацію - У січні Google проведе 2 конференції по проекту Project Ara, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Тест акумулятора планшетофона Samsung Galaxy Note 4.

Але наші побоювання не підтвердилися, і Samsung Galaxy Note 4 зміг витримати 8 годин 43 хвилини безперервного використання, тоді як акумулятора його попередника вистачило лише на 6 годин роботи.

Радимо прочитати цікаву новину Продажі смартфонів Nokia Lumia скоротилися до 8,2 млн про Продажі смартфонів Nokia Lumia скоротилися до 8,2 млн.

Іншими словами, акумулятора планшетофона цілком вистачить на 1,5 дня звичайного використання, а для його повної зарядки знадобиться всього 95 хвилин.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>