У продажу з’явилися чохли для смартфона Samsung Galaxy S5

В мережі поступово починають з’являтися чохли для смартфона Samsung Galaxy S5. Приміром, днями британський Mobile Fun почав продажі двох чохлів під назвою Aegis і Kraken. Їх конструкція досить стандартна, а вартість чохлів становить $41,99 і $57,99 відповідно.

Перегляньте публікацію - Lenovo A628T – 4-ядерний смартфон до Дня святого Валентина, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

У продажу з'явилися чохли для смартфона Samsung Galaxy S5

Цікаво, що в чохлах не передбачено ніякого вирізу для сканера відбитків пальців. А це підтверджує попередні чутки про те, що він буде вбудований в дисплей смартфона.

У продажу з'явилися чохли для смартфона Samsung Galaxy S5

Радимо прочитати цікаву новину Nokia Lumia 910 і Lumia 1001 здалися на стороні Nokia про Nokia Lumia 910 і Lumia 1001 здалися на стороні Nokia.

Ми ні в якому разі не радимо купувати подібні аксесуари до офіційного анонсу самого смартфона. Адже виробники чохлів можуть помилитися у конструкції апарату, і тоді ви просто викинете гроші на вітер.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>