У Samsung проблеми з камерою для Galaxy S5

В камері смартфона Samsung Galaxy S5 використовується система з 6 лінз. Для порівняння, у попередньому флагманському смартфоні корейців встановлена камера з 5 лінзами. При цьому їх розміри практично однакові, і для встановлення додаткової лінзи Samsung довелося зменшити їх товщину.

Перегляньте публікацію - Смартфони Lumia 1820, Galaxy S5 Galaxy mini і S5 zoom з’являться дуже скоро, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

У Samsung проблеми з камерою для Galaxy S5.

Це призвело до значного збільшення складності виробництва подібних систем. І джерела ETNews стверджують, що Samsung поки не змогла добитися прийнятного рівня

Радимо прочитати цікаву новину Nokia Lumia 510 буде коштувати близько $150 про Nokia Lumia 510 буде коштувати близько $150.

виробничого браку, який в даний час досягає 70-80% від випущених модулів. А це, в свою чергу, позначилося і на термінах виробництва смартфона Samsung Galaxy S5.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>