В 16 ГБ версії Samsung Galaxy S5 є 10 ГБ вільної пам’яті

Минулого тижня ми писали про те, що власникам Samsung Galaxy S5 з 16 ГБ пам’яті буде доступно тільки 7,8 ГБ вільного місця.

Перегляньте публікацію - 5,5-дюймовий планшетофон Xiaomi Hongmi 2 отримає ім’я Redmi Note, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Але, схоже, це не зовсім так. Справа в тому, що на MWC 2014 був показаний смартфон, в пам’ять якого вже було завантажено 2,33 ГБ контенту. Тобто реальний обсяг вільної пам’яті новенького Samsung Galaxy S5 виявиться на рівні 10,7 ГБ. А це говорить про те, що корейцям все-таки вдалося зробити свою прошивку більш компактною, ніж у попередньому флагмані.

В 16 ГБ версії Samsung Galaxy S5 є 10 ГБ вільної пам'яті

Радимо прочитати цікаву новину Nokia анонсувала нову Bluetooth-гарнітуру Nokia Luna про Nokia анонсувала нову Bluetooth-гарнітуру Nokia Luna.

До того ж, в смартфоні є слот microSD і існує можливість перенесення програм на карту пам’яті. Тому у власників гаджета навряд чи виникнуть серйозні проблеми з нестачею вільного місця.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>