Озвучена офіційна вартість смартфона Sony Xperia Z 2 і планшета Xperia Z2 Tablet

Нам стала відома вартість цих гаджетів на європейському ринку. Жителі Великобританії зможуть придбати Sony Xperia Z2 за 725 євро. У Франції, Італії та Іспанії його вартість була встановлена на рівні 699 євро. А дешевше всього новинка дістанеться жителям Німеччини – 599 євро.

Перегляньте публікацію - У 2014 році сенсор Touch ID отримають всі нові смартфони і планшети Apple, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Озвучена офіційна вартість смартфона Sony Xperia Z 2 і планшета Xperia Z2 Tablet.

Радимо прочитати цікаву новину Amazon показав планшети Kindle Fire HD 6 і Fire HD 7 про Amazon показав планшети Kindle Fire HD 6 і Fire HD 7.

Що стосується планшета Sony Xperia Z2 Tablet, то його Wi-Fi only версія з’явиться у Великобританії за 483 євро, а 4G LTE-планшет з таким же об’ємом пам’яті буде коштувати 604 євро. В інших європейських країнах його ціна складе 499 і 629 євро відповідно.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>