Sony готується до масового виробництва вигнутих CMOS-сенсорів

Компанія Sony активно працює над новим зігнутим CMOS-сенсором з можливістю використання спрощеної системи лінз. Японський виробник розробляє два різновиди таких сенсорів. Перший з них товщиною 43 мм призначений для цифрових камер, а другий має товщину всього 11 мм і буде використовуватися в мобільних телефонах.

Перегляньте публікацію - Названа вартість iPhone 6 в Гонконзі, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Sony готується до масового виробництва вигнутих CMOS-сенсорів.

Радимо прочитати цікаву новину Анонсовані потужні референс-платформи на чіпсеті Snapdragon 810 про Анонсовані потужні референс-платформи на чіпсеті Snapdragon 810.

Сьогодні в мережі з’явилася перша фотографія, зроблена за допомогою такого CMOS-сенсора. На жаль, у нас немає оригіналу знімка, але ми не можемо не відзначити того прогресу, якого домоглася Sony. А в Nikkei стверджують, що японська компанія вже готується до початку масового виробництва нового чіпа. Тобто вже скоро на ринку можуть з’явитися перші смартфони з новими вигнутими CMOS-сенсорами Sony.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>