Sony випустила офіційний бездротовий зарядний пристрій для Xperia Z2

Компанія Sony анонсувала бездротовий зарядний пристрій для смартфона Sony Xperia Z2. До його складу входять чохол WCR12 Wireless Charging Cover, розроблений спеціально для Xperia Z2 і сама зарядка WCH10 Wireless Charging Plate, що працюють по стандарту Qi.

Перегляньте публікацію - Анонс iPhone 6 пройде 9 вересня, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Sony випустила офіційний бездротовий зарядний пристрій для Xperia Z2

Новий чохол не тільки забезпечує можливість бездротової зарядки за принципом електромагнітної індукції, але і захищає смартфон від зовнішніх впливів. Він випускається в чорному і білому кольорах, важить 66 грамів і має розміри 149 x 78 x 14 мм (Xperia Z2 всередині).

Радимо прочитати цікаву новину Apple і Samsung лідирують на ринку планшетів про Apple і Samsung лідирують на ринку планшетів.

Діаметр Wireless Charging Plate WCH10 становить всього 77 мм. В пристрої передбачений LED-індикатор, який блимає в процесі зарядки. А довгий 1,8 м кабель дає необхідне поле для маневру в приміщенні.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>