Sony Xperia V дістався екран нового типу Sensor-On-Lens

Sony офіційно підтвердила, що в Xperia V використовується дисплей нового покоління, а саме – тачскрін з технологією Sensor-On-Lens, завдяки якій вдалося поєднати сенсор зі склом над екраном.

Перегляньте публікацію - Apple вибула з 5 найбільших постачальників смартфонів в Китаї, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Sony Xperia V дістався екран нового типу Sensor-On-Lens.

Дана технологія дозволяє збільшити яскравість екрану і підвищити його чуйність, а саме зображення буде немов лежати на поверхні екрана, змушуючи користувача буквально відчувати дотик до нього. Крім того, це дозволило зробити телефон тонше і легше, оскільки зменшується кількість використовуваних шарів скла і клею.

Sony Xperia V дістався екран нового типу Sensor-On-Lens.

Радимо прочитати цікаву новину Анонс: Samsung Galaxy Tab 3 Kids про Анонс: Samsung Galaxy Tab 3 Kids.

Укупі з технологіями Mobile Bravia Engine 2 і OptiContrast, підвищують контрастність зображення, глибину кольору, а також зменшують відблиски, екран Xperia V може по праву вважатися одним з кращих на ринку, а сам смартфон цим тільки підтверджує свою флагманську сутність на тлі Xperia T і TX. Сподіваємося, що наживо дисплей буде такий же крутий, як і за словами компанії.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>