В 3 кварталі Sony отримала збиток в $785 млн.

Слідом за іншими великими виробниками компанія Sony відзвітувала про свою роботу в 3 кварталі. Прибуток Sony за підсумками 3 кварталу виріс на 7,2% до $17,45 млрд, що відбулося в основному за рахунок хороших продажів ігрових консолей PlayStation і сенсорів для камер. Тим не менш, японський виробник не зміг залишитися в плюсі і отримав операційний збиток в $785 млн порівняно з прибутком в $124 млн в тому ж кварталі минулого року.

Перегляньте публікацію - iPhone 6 і iPhone 6 Plus не можуть отримати ліцензійний ключ для доступу до мережі в Китаї, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

В 3 кварталі Sony отримала збиток в $785 млн.

Радимо прочитати цікаву новину Huawei анонсувала бюджетний планшет Honor T1 з підтримкою 3G про Huawei анонсувала бюджетний планшет Honor T1 з підтримкою 3G.

В 3 кварталі Sony поставила 9,9 мільйона смартфонів, що на 0,1 млн менше торішнього показника компанії. І це змусило виробника переглянути свої прогнози по продажах у 2014 році з 43 до 41 млн смартфонів. хоча навіть це все ще вище 39 млн смартфонів, поставлених компанією в минулому році.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>