HP і Google думають про випуск гаджета Nexus для корпоративних користувачів

Журналісти The Information стверджують, що HP і Google обговорюють можливість випуску гаджета лінійки Nexus для корпоративних користувачів. В ході переговорів Google і HP виробники обговорюють питання про користь Google Now в корпоративному середовищі. Зокрема, за допомогою цього сервісу співробітники компанії зможуть швидко знаходити і отримувати доступ до конкретної корпоративної інформації.

Перегляньте публікацію - На фото з’явився смартфон Sony Xperia з нульовим безелем, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

HP і Google думають про випуск гаджета Nexus для корпоративних користувачів.

Радимо прочитати цікаву новину Огляд Nokia 603: швидкий смартфон з доступною ціною про Огляд Nokia 603: швидкий смартфон з доступною ціною.

У разі випуску такого продукту HP розраховує наділити його підтримкою високоякісного апаратного шифрування. Проте в Google поки не поділяють ентузіазм HP, і переговори двох компаній навряд чи приведуть до якогось практичного результату.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>