Офіційно: Nokia продає Vertu шведському інвестфонду EQT VI

Компанія Nokia офіційно оголосила про продаж Vertu шведському інвестиційному фонду EQT VI.

Перегляньте публікацію - Як вибрати планшет, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

За укладеною угодою, EQT VI викупить 90% акцій Vertu, тоді як ще 10% акцій залишаться у власності фінського виробника. Сума угоди офіційно не озвучується, але, за чутками, Nokia погодилася розлучитися зі своєю дочірньою компанією за $249 мільйонів. Угоду буде офіційно завершено у другій половині 2012 року.

Офіційно: Nokia продає Vertu шведському інвестфонду EQT VI.

У Nokia відзначили, що продаж компанії шведському інвестфонду стане кращим виходом для Vertu, яка і далі зможе залишатися безперечним лідером ринку преміум-телефонів.

Радимо прочитати цікаву новину BLU анонсувала три Android-смартфона з LTE про BLU анонсувала три Android-смартфона з LTE.

Компанія Vertu була заснована Nokia в 1998 році. У ній працює понад 1000 осіб. А сама компанія вважається одним з найвідоміших і найпрестижніших виробників преміум-телефонів, щорічний дохід якого оцінюється в 200-300 мільйонів євро.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>