Про продаж Vertu може бути оголошено вже на цьому тижні

Ми вже не раз чули про те, що Nokia збирається продати свою дочірню компанію Vertu. А днями журналісти Reuters з посиланням на власні джерела повідомили, що покупцем цієї компанії стане шведський інвестиційний фонд EQT Partners.

Перегляньте публікацію - Як завантажити ігри на Android, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.


Про продаж Vertu може бути оголошено вже на цьому тижні.

Nokia погодилася розлучитися зі своєю дочірньою компанією за $249 мільйонів. А остаточне рішення про продаж Vertu може бути прийнято ще до кінця цього тижня. Проте джерела не виключають того, що ця угода може зірватися із-за труднощів, пов’язаних з відділенням Vertu від Nokia.

Радимо прочитати цікаву новину Фотографії та характеристики бюджетного смартфона Microsoft Lumia 435 про Фотографії та характеристики бюджетного смартфона Microsoft Lumia 435.

Компанія Vertu була заснована Nokia в 1998 році. Вона вважається одним з найвідоміших і найпрестижніших виробників елітних преміум-телефонів, щорічний дохід якого оцінюється в 200-300 мільйонів євро.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>